Świat Monet

Główna

Świat Monet ze stacjonarnym punktem w Mikołowie oferuje swoim klientom skup monet polskich – kolekcjonerskich i obiegowych, starych, emitowanych w okresie II RP, PRL, a także po 1990 roku. Zapewniamy rzetelną wycenę starych monet polskich, opartą o aktualne ceny rynkowe konkretnej monety czy banknotu, a także możliwość skupu starych pieniędzy polskich online.

Jako skup starych polskich monet przesyłamy klientom umówione środki niemal natychmiastowo, gwarantując bezpieczeństwo transakcji także online. Skup starych banknotów i monet polskich obejmuje pojedyncze egzemplarze, jak i całe kolekcje. Jeśli zatem chcą Państwo sprzedać posiadane monety emitowane przez NBP, zapraszamy do kontaktu. Stacjonarny skup monet na Śląsku znajduje się w Mikołowie i skupuje od klientów stare kolekcjonerskie pieniądze polskie oraz okolicznościowe, upamiętniające ważne wydarzenia historyczne.

Skup monet polskich – ceny skupu

Skupujemy zarówno stare, jak i nowe monety polskie w naszej siedzibie w Mikołowie oraz online w całej Polsce. Oferowana przez nas numizmatyczna wycena monet polskich jest atrakcyjna dla klientów. Po przedstawieniu monety na sprzedaż wyceniamy ją i przedstawiamy naszą ofertę. Jeśli Państwo ją akceptują, finalizujemy transakcję i przekazujemy ustaloną kwotę. Skupujemy zarówno całe kolekcje, jak i pojedyncze monety.  Stare monety polskie w Świecie Monet to atrakcyjne ceny skupu. Nasz sklep numizmatyczny oferuje m.in.:

Orientacyjne cenniki znajdą Państwo w zakładkach złote monety cena i skup monet srebrnych cennik. Jeśli chodzi o skup starych polskich monet nasz cennik, nie ma sobie równych.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów

Jeżeli oferowana przez inne sklepy numizmatyczne cena Państwa nie zadowala, zapraszamy do nas. Zajmujemy się numizmatyką i wyceną monet polskich. Zapewniamy rzetelną obsługę i wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Prowadzimy skup monet złotych i skupu srebrnych monet z różnych okresów dziejów Polski. U nas każdy numizmatyk poczuje się mile widziany.

Skup monet polskich online

Skup starych monet polskich prowadzimy nie tylko stacjonarnie w naszej siedzibie w Mikołowie na Śląsku, ale i przez Internet. Dzięki temu mogą z niego skorzystać mieszkańcy całej Polski. Odbywa się to w następujący sposób:

  • Państwo przedstawiają monety na sprzedaż,
  • Świat Monet przygotowuje swoją ofertę zakupu,
  • jeśli oferta spotka się z Państwa akceptacją, kończymy transakcję i przesyłamy ustaloną kwotę.

W ten sam sposób prowadzimy też skup starych banknotów polskich. Skup starych monet polskich i banknotów online to rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom miłośników numizmatyki mających miejsce zamieszkania z dala od naszej siedziby. Zapraszamy do kontaktu z nami, po którym dokonamy rzetelnej wyceny i przedstawimy korzystną dla Państwa ofertę.

Świat Monet – uczciwa oferta skupu

Skup starych polskich monet prowadzimy według jasnych i prostych zasad, opierając się o aktualne ceny rynkowe. Oferujemy zawsze:

  • bezpłatną wycenę,
  • konkurencyjne oferty cenowe,
  • szybkie płatności.

Skup monet polskich stacjonarnie i online ze Światem Monet to komfort i zadowolenie dla klientów.