Świat Monet

Główna

Zastanawiają się Państwo, gdzie sprzedać srebrne monety, mając pewność bezpiecznej transakcji? W Świecie Monet prowadzimy skup srebrnych monet na korzystnych warunkach. Skupujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe kolekcje srebrnych monet. Zajmujemy się też wyceną numizmatów.

Oferujemy m.in.:

  • skup srebrnych monet bulionowych,
  • skup srebrnych monet inwestycyjnych,
  • skup srebrnych monet 10 zł NBP,
  • skup srebrnych monet 20 zł NBP,
  • skup numizmatyczny monet polskich okolicznościowych,
  • skup złotych monet.

Skupowane przez nas monety srebrne bulionowe wyceniamy za darmo na podstawie obecnych cen rynkowych i atrakcyjnych warunków. Po przedstawieniu przez Państwa starych pieniędzy na skup przedstawiamy swoją ofertę, a po jej akceptacji dokonamy transakcji. Nasz sklep numizmatyczny to zatem doskonały wybór.

Sprawdź: skup monet srebrnych cennik i złote monety cena.

Dzięki przejrzystej ofercie mają Państwo pewność, że otrzymają uczciwą zapłatę za sprzedane monety – natychmiastowo po zawarciu transakcji. Zapewniamy również bezpieczne zakupy i najwyższą staranność oceny stanu zachowania numizmatów. Od 10 lat prowadzimy stacjonarny skup monet polskich w Mikołowie. Zainteresowani z całej Polski i Europy mogą odwiedzić również nasz skup monet srebrnych online. U nas oddadzą Państwo zarówno srebrne monety do skupu, jak i złote pieniądze – kolekcjonerskie, inwestycyjne, bulionowe, obiegowe, polskie i zagraniczne, a także banknoty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – skup monet na Śląsku w Świecie Monet to gwarancja natychmiastowej wypłaty środków i uczciwych warunków współpracy. Nasz sklep to doskonały numizmatyczny skup srebrnych monet.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów