Świat Monet

Główna

Zastanawiają się Państwo, gdzie sprzedać srebrne monety, mając pewność bezpiecznej transakcji? Zapraszamy do odwiedzenia Świata Monet, w którym prowadzimy skup monet srebrnych na korzystnych warunkach. Skupujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe kolekcje srebrnych monet.

Oferujemy m.in.:

  • skup srebrnych monet bulionowych,
  • skup srebrnych monet inwestycyjnych,
  • skup srebrnych monet 10 zł NBP,
  • skup srebrnych monet 20 zł NBP,
  • skup monet polskich okolicznościowych.

Skupowane przez nas srebrne monety wyceniamy za darmo na podstawie obecnych cen rynkowych i atrakcyjnych warunków. Po przedstawieniu przez Państwa monety przedstawiamy swoją ofertę, a po jej akceptacji dokonamy transakcji.

Sprawdź: cennik skupu srebrnych monet.

Dzięki przejrzystej ofercie mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają uczciwą zapłatę za sprzedane monety - natychmiastowo po zawarciu transakcji. Zapewniamy również bezpieczne zakupy i najwyższą staranność oceny stanu zachowania numizmatów. Od 10 lat prowadzimy stacjonarny skup monet srebrnych w Mikołowie. Zainteresowani z całej Polski i Europy mogą odwiedzić również nasz skup monet online. Skupujemy nie tylko srebrne monety, ale i złote - kolekcjonerskie, inwestycyjne, bulionowe, obiegowe, polskie i zagraniczne, a także banknoty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - skup monet srebrnych na Śląsku w Świecie Monet to gwarancja natychmiastowej wypłaty środków i uczciwych warunków współpracy.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów