Świat Monet

Główna

Chcą Państwo sprzedać stare monety z PRL-u (lub inne) w korzystnej cenie? Zapraszamy do Świata Monet, w którym prowadzimy skup złotych monet i banknotów, złotych monet kolekcjonerskich oraz banknotów polskich i zagranicznych, a także skup srebrnych monet. Wykonujemy także wycenę numizmatów.

Oferujemy m.in.:

  • skup złotych monet NBP,
  • skup złotych monet bulionowych,
  • skup złotych monet polskich,
  • skup złotych monet zagranicznych,
  • skup złotych monet kolekcjonerskich.

Jeśli są Państwo pasjonatami numizmatyki, z pewnością poczują się u nas jak w domu. Stare złote monety kupujemy po atrakcyjnej cenie. Nasz sklep numizmatyczny oferuje także rzetelną obsługę i fachową wiedzę, którą lubimy się dzielić. Skupujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe kolekcje monet. Po przedstawieniu przez Państwa numizmatu na sprzedaż przygotujemy naszą ofertę na skup monet i banknotów, a jeśli Państwo ją zaakceptują, dokonamy transakcji i przekażemy ustaloną kwotę.

Mają Państwo złote monety i zastanawiają się, jak jest ich cena? Polecamy sprawdzić: złote monety cena i skup monet srebrnych cennik. Dzięki temu oszacują Państwo kwotę, którą otrzymają, oddając złote monety do skupu.

Jeśli zastanawiają się Państwo, gdzie sprzedać złote monety kolekcjonerskie, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Mikołowie, a zainteresowanym z całej Polski proponujemy bezpieczny skup monet polskich online na korzystnych warunkach. Zapewniamy rzetelną i bezpłatną wycenę skupowanych monet na podstawie aktualnych cen rynkowych, bezpieczne transakcje i natychmiastową płatność za kupione banknoty i monety kolekcjonerskie. Od blisko 10 lat prowadzimy skup monet na Śląsku, oferując bezpieczne zakupy i staranną ocenę stanu zachowania monet. Mamy również skup monet srebrnych. Zapraszamy do kontaktu pasjonatów numizmatyki, którzy chcą skorzystać ze skupu! Polecamy nasze usługi także wtedy, gdy chcą Państwo kupić złote monety.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów