Świat Monet

Główna

Interesuje Państwa skup banknotów online? A może mają Państwo na sprzedaż monety kolekcjonerskie? Wszystkich pasjonatów numizmatyki zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Prowadzimy również sklep stacjonarny - skup monet na Śląsku odbywa się w Mikołowie.

Sprawdź też: Skup Złotych Monet - Cennik

Skup monet kolekcjonerskich - za gotówkę

Oferujemy między innymi skup monet kolekcjonerskich, złotych oraz srebrnych za gotówkę. W ramach naszej działalności prowadzimy także skup banknotów online. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skupu:

 • monet złotych,
 • monet srebrnych,
 • banknotów,
 • sztabek,

Skupujemy online zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe kolekcje.

Dlaczego warto wybrać Świat Monet?

Nasz skup monet online i stacjonarnie to doskonały wybór. Warto z nami współpracować między innymi dlatego, że oferujemy:

 • bezpłatną wycenę - w oparciu o aktualne ceny rynkowe,
 • konkurencyjne ceny,
 • natychmiastową płatność.

Skup monet przez internet to w pełni bezpieczna transakcja - zawsze dbamy o najwyższy komfort i zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów

Skup monet online - jak to wygląda?

Oferujemy Państwu skup monet przez Internet - wysyłkowo, a także stacjonarnie w naszej siedzibie w Mikołowie. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak przebiega skup banknotów i monet online spieszymy z odpowiedzią. Oto jak działa Świat Monet:

 1. Państwo przedstawiają przedmiot/y na sprzedaż.
 2. My przygotowujemy naszą ofertę.
 3. Jeśli Państwo akceptują ją akceptują, zawieramy transakcję i przekazujemy ustaloną kwotę.

Skup srebrnych i złotych monet online to świetne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów numizmatyki mieszkających daleko od Śląska. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz wybrania Świata Monet - uczciwego i rzetelnego partnera.

Atrakcyjny cennik

Niezależnie od tego, czy chodzi o banknoty, czy srebrne lub złote monety kolekcjonerskie - skup w naszym sklepie zawsze odbywa się na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że spełniamy wszelkie oczekiwania klientów. W celu ustalenia ceny skupu Państwa przedmiotu/ów zachęcamy do kontaktu:

 • telefonicznego -  509 991 906,
 • mailowego - sklep@swiat-monet.pl.

Osoby zainteresowane skupem banknotów i monet na Śląsku (m.in Katowice, Gliwice, Bytom, Mysłowice, Jaworzno, Jastrzęie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Ruda Śląska, Rybnik, Bielsko Biała, Sosnowiec, Częstochowa, Chorzów, ZabrzeBieruńWodzisław ŚląskiPyskowiceBędzinTarnowskie GóryOświęcimCzechowice-Dziedzice, Brzeszcze, Zebrzydowice, Skoczów, Libiąż, Chrzanów, Kęty, Orzesze, Przyszowice, Radzionków, Trzebinia, Racibórz) zapraszamy bezpośrednio do siedziby sklepu w Mikołowie.

Sprawdź też:

skup monet złotych, skup monet srebrnych, skup monet polskich, skup monet kolekcjonerskich