Świat Monet

Główna

Interesuje Państwa skup banknotów online? A może mają Państwo na sprzedaż monety kolekcjonerskie? Wszystkich pasjonatów numizmatyki zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Prowadzimy również sklep stacjonarnyskup monet na Śląsku odbywa się w Mikołowie.

Sprawdź: Skup monet srebrnych cennik i Złote monety cena.

Skup monet kolekcjonerskich – za gotówkę

Oferujemy między innymi skup monet kolekcjonerskich, złotych oraz srebrnych za gotówkę. W ramach naszej działalności prowadzimy także skup banknotów online. Oferujemy:

Prowadzimy skup monet przez internet zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i całych kolekcji.

Dlaczego warto wybrać Świat Monet?

Nasz skup monet online i stacjonarnie to doskonały wybór. Współpraca z nami to:

  • bezpłatna wycena numizmatów (w tym darmowa wycena monet online) – w oparciu o aktualne ceny rynkowe,
  • konkurencyjne ceny,
  • natychmiastowa płatność.

Skup złotych monet online to w pełni bezpieczna transakcja – zawsze dbamy o najwyższy komfort i zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów

Skup monet online - jak to wygląda?

Oferujemy Państwu skup monet przez Internet – wysyłkowo, a także stacjonarnie w naszej siedzibie w Mikołowie. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak przebiega darmowa wycena monet online oraz sprzedaż numizmatyki w naszym skupie spieszymy z odpowiedzią. Oto jak funkcjonuje nasz sklep numizmatyczny Świat Monet:

  • Państwo przedstawiają przedmiot/y na sprzedaż,
  • my przygotowujemy naszą ofertę,
  • jeśli Państwo akceptują ją, zawieramy transakcję i przekazujemy ustaloną kwotę.

Monety kolekcjonerskie skupowane przez nas to świetne rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów numizmatyki mieszkających daleko od Śląska. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz wybrania Świata Monet – uczciwego i rzetelnego partnera.

Atrakcyjny cennik

Niezależnie od tego, czy chodzi o banknoty, srebrne lub złote monety kolekcjonerskie, czy inne stare pieniądze – skup w naszym sklepie zawsze odbywa się na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że spełniamy wszelkie oczekiwania klientów. W celu ustalenia ceny skupu Państwa przedmiotu/ów zachęcamy do kontaktu:

  • telefonicznego -  509 991 906,
  • mailowego - sklep@swiat-monet.pl.

Osoby zainteresowane skupem banknotów i monet na Śląsku (m.in Katowice, Gliwice, Bytom, Mysłowice, Jaworzno, Jastrzęie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Ruda Śląska, Rybnik, Bielsko Biała, Sosnowiec, Częstochowa, Chorzów, ZabrzeBieruńWodzisław ŚląskiPyskowiceBędzinTarnowskie GóryOświęcimCzechowice-Dziedzice, Brzeszcze, Zebrzydowice, Skoczów, Libiąż, Chrzanów, Kęty, Orzesze, Przyszowice, Radzionków, Trzebinia, Racibórz) zapraszamy bezpośrednio do siedziby sklepu w Mikołowie.

Sprawdź też:

skup monet złotych, skup monet srebrnych, skup monet polskich, skup monet kolekcjonerskich