Świat Monet

Główna

Sklep numizmatyczny Świat Monet kieruje swoją ofertę do mieszkańców Zabrza, województwa śląskiego i całej Polski. Oferuje skup banknotów oraz monet kolekcjonerskich. Nasz sklep internetowy obsługuje klientów z całego kraju. Oferujemy skup monet złotych, srebrnych i starych na korzystnych warunkach. Świat Monet to partner, któremu warto zaufać. W skład naszych usług wchodzi m.in. specjalistyczna wycena monet oraz skup banknotów kolekcjonerskich, PRL oraz 0 Euro.

Skup monet i banknotów w Zabrzu

Oferujemy Państwu skup monet oraz banknotów na całym Śląsku (Zabrze, Katowice, Mikołów i inne miasta) w atrakcyjnych cenach. Zatrudniamy profesjonalną obsługę, która ma doświadczenie w wycenie monet oraz banknotów kolekcjonerskich. Nasz skup monet na Śląsku mieści się w Mikołowie, jednak prowadzimy także skup monet i banknotów online, dzięki czemu każdy klient z całej Polski może otrzymać profesjonalną wycenę.
Oferujemy:

  • stacjonarny skup banknotów, monet kolekcjonerskich oraz złotych i srebrnych w Mikołowie,
  • stacjonarną sprzedaż,
  • sprzedaż i skup monet i banknotów online.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów

Zaufany sklep numizmatyczny - Mikołów na Śląsku

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego. Oferujemy skup banknotów i monet w Zabrzu i w całym województwie śląskim na atrakcyjnych i jasnych warunkach. Stacjonarnie skupujemy monety i banknoty za gotówkę. Zapraszamy do kontaktu - nasz wykwalifikowany personel na pewno Państwu pomoże.