Świat Monet

Główna

Świat Monet to profesjonalny sklep numizmatyczny, kierujący swoją ofertę do klientów z Chorzowa, województwa śląskiego i całej Polski. Oferujemy atrakcyjne ceny, przejrzyste warunki umowy oraz profesjonalną wycenę, przeprowadzoną przez specjalistów. Nasz skup banknotów oraz monet kolekcjonerskich i złotych dzięki zatrudnianiu pasjonatów cieszy się dużą popularnością w Chorzowie i na terenie województwa śląskiego.

Sklep numizmatyczny - Chorzów i inne miasta na Śląsku

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z Chorzowa i innych miast na Śląsku do naszego sklepu numizmatycznego. Sklep stacjonarny znajduje się w Mikołowie, jednak nasza oferta skierowana jest - przy pomocy sklepu online - do klientów z całej Polski. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w skład której wchodzi:

  • sprzedaż i skup monet na Śląsku (złote, srebrne, kolekcjonerskie),
  • sprzedaż i skup banknotów (kolekcjonerskie, PRL i 0 Euro).

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów

Nasz sklep numizmatyczny proponuje klientom z Chorzowa skup monet kolekcjonerskich oraz złotych i srebrnych na prostych, przejrzystych zasadach. Ceny ustalamy indywidualnie z klientem na podstawie wyceny (ocena stanu monet oraz ich wartości). Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy w wycenie wartości monet oraz banknotów mają wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu numizmatycznego.