Świat Monet

Główna

Świat Monet to sklep numizmatyczny oferujący skup banknotów i monet na Śląsku i nie tylko. Ofertę sklepu stacjonarnego w Mikołowie kierujemy w dużej mierze do mieszkańców województwa śląskiego. Z kolei za pośrednictwem sklepu internetowego obsługujemy klientów z całego kraju. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto? Ponieważ u nas skup monet kolekcjonerskich na Śląsku odbywa się na preferencyjnych warunkach. Jesteśmy partnerem, któremu można w pełni zaufać.

Skup monet i banknotów na Śląsku

Oferujemy Państwu skup monet oraz banknotów na Śląsku w atrakcyjnych cenach. Nasz doświadczony personel zadba o to, by transakcja przebiegła sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Nasz stacjonarny sklep numizmatyczny na Śląsku mieści się w Mikołowie, ale za pośrednictwem Internetu obsługujemy klientów z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kierowaną do klientów ze Śląska i nie tylko. W ramach świadczonych usług oferujemy:

  • stacjonarny skup banknotów na Śląsku,
  • stacjonarny skup monet kolekcjonerskich na Śląsku,
  • stacjonarny skup srebrnych i złotych monet na Śląsku,
  • stacjonarną sprzedaż,
  • sprzedaż i skup monet online.

Zapraszamy do naszego sklepu
w Mikołowie

Ul. Karola Miarki 12
43-190 Mikołów

Zaufany sklep numizmatyczny - Mikołów na Śląsku

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług naszego sklepu. Skup banknotów i monet na Śląsku odbywa się u nas na atrakcyjnych i jasnych warunkach, a za walory numizmatyczne płacimy gotówką. Jesteśmy partnerem, któremu warto zaufać.

Zapraszamy również do naszego sklepu numizmatycznego w Mikołowie klientów z  sąsiednich miast takich jak Katowice, Gliwice, Mysłowice, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Ruda Śląska, Rybnik, Bielsko Biała, Sosnowiec, Częstochowa, Chorzów, Zabrze, Bieruń, Wodzisław Śląski, Pyskowice, Będzin, Tarnowskie GóryOświęcim oraz Bytom.