Świat Monet

Główna

Banknoty

Jeżeli zbierają Państwo banknoty kolekcjonerskie lub stare banknoty obiegowe, zapraszamy do naszego sklepu numizmatycznego. W ofercie Świata Monet znalazły się między innymi złotówki oraz euro wyemitowane na pamiątkę ważnych osobistości oraz wydarzeń. Chcemy dzielić się z naszymi klientami pasją, jaką jest numizmatyka - banknoty oraz monety kupią u nas Państwo w bardzo atrakcyjnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Aktywne filtry

Sprzedaż banknotów z Polski i ze świata

Przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę, dedykowaną wszystkim miłośnikom numizmatyki. Prowadzimy między innymi sprzedaż banknotów polskich i zagranicznych. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno propozycje współczesne, jak i wydrukowane w ubiegłym stuleciu. Opisaliśmy stan zachowania każdego z nich - uczciwość wobec klientów jest dla nas niezwykle ważna. Jeśli kupią Państwo banknoty w naszym sklepie, mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo transakcji. Zapraszamy do skorzystania z oferty online lub do odwiedzin punktu stacjonarnego w Mikołowie.

Sklep z banknotami i monetami

W tej kategorii znajdą Państwo banknoty kolekcjonerskie oraz obiegowe, jednak oferta naszego sklepu jest znacznie szersza. Uwadze polecamy także monety kolekcjonerskie, okolicznościowe i bulionowe. Mamy również akcesoria numizmatyczne przydatne każdej osobie, która chce się poważnie zająć tym hobby.

Banknoty na sprzedaż stacjonarnie i online i pod tym cały ten akapit

Sklep numizmatyczny Świat Monet oferuje kolekcjonerskie banknoty na sprzedaż stacjonarnie w siedzibie w Mikołowie, a także online, w sklepie internetowym. Klientom zainteresowanym numizmatyką oferujemy banknoty polskie i zagraniczne w konkurencyjnych cenach. Można u nas kupić polskie banknoty emitowane przez NBP oraz monety złote i srebrne emitowane pd czasów PRL-u aż po dzień dzisiejszy. Sprzedaż banknotów odbywa się stacjonarnie lub online, na preferencyjnych warunkach. Banknoty kolekcjonerskie to znakomita inwestycja. Zapraszamy do kontaktu miłośników numizmatyki, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję o unikalne, stare banknoty obiegowe, a także te emitowane w celu upamiętnienia ważnych postaci i wydarzeń.