Świat Monet

Główna

Monety Okolicznościowe 5 zł

Monety okolicznościowe 5 zł są serią, która po 2014 roku zastąpiła okolicznościowe dwójki. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się seria Odkryj Polskę, która upamiętnia ważne rocznice w historii naszego kraju, a także prezentuje warte odwiedzenia miejsca. W ofercie naszego sklepu numizmatycznego znajdą Państwo monety okolicznościowe 5 zł z 2020 i 2019 roku, a także młodsze. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz do zakupów.

Aktywne filtry

Monety 5 zł okolicznościowe - wysoka jakość i dobra cena

Wiemy, jak ważna dla kolekcjonerów jest jakość zachowania monet. Robiąc zakupy w naszym sklepie, nie kupują Państwo kota w worku. Wszystkie monety 5 zł okolicznościowe zostały przez nas opisane pod tym względem. Dodatkowo są one dostępne w konkurencyjnych cenach - zakupy u nas się opłacają. Jesteśmy przekonani, że dzięki szerokiej ofercie każdy miłośnik numizmatyki znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka. Polecamy monety okolicznościowe 5 zł z 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 oraz 2014 roku.

Pięciozłotówki okolicznościowe i wiele więcej

W ofercie sklepu Świat Monet zebraliśmy nie tylko pięciozłotówki okolicznościowe. Każdy miłośnik numizmatyki z pewnością znajdzie tu interesujące propozycje. Mamy banknoty, monety kolekcjonerskie i bulionowe, a także szeroki wybór akcesoriów numizmatycznych. Wszystkie produkty są dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Monety 5 zł – skup

Jako sklep numizmatyczny skupujemy także monety okolicznościowe 5 zł. Jesteśmy zainteresowani zarówno pojedynczymi egzemplarzami, jak i całymi kolekcjami. Chętnie przyjmiemy monety okolicznościowe 5 zł z 2019 czy 2018 roku i inne. Zapewniamy fachową wycenę popartą wiedzą i aktualnymi cenami rynkowymi. Prowadzimy skup monet i banknotów online oraz stacjonarnie, dzięki czemu mogą z niego skorzystać wszyscy. Oto jak działamy:

  1. Państwo przedstawiają monety 5 zł okolicznościowe na sprzedaż.
  2. My przygotowujemy ofertę zakupu.
  3. Jeśli oferta spotka się z Państwa akceptacją, transakcja kończy się przelaniem pieniędzy.

Interesuje nas nie tylko skup monet 5 zł, ale i pozostałe monety okolicznościowe. Prowadzimy skup monet złotych oraz skup srebrnych monet. Ceny ustalamy indywidualnie, ale na stronie znajdą Państwo poglądowe ceny w zakładkach skup złotych monet cennik oraz skup srebrnych monet cennik

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy też skup monet 2 zł.