Świat Monet

Główna

Monety Okolicznościowe 2 zł

Monety okolicznościowe 2 zł należą do najdłużej emitowanych przez NBP serii. Wybijano je w latach 1995-2014, a w naszym sklepie numizmatycznym znajdą Państwo egzemplarze z każdego roku. Wszystkie 2 zł okolicznościowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów!

Aktywne filtry

Monety dwuzłotowe okolicznościowe - szeroka oferta

Jeżeli chcą Państwo powiększyć swoją kolekcję o nowe monety okolicznościowe 2 zł lub dopiero rozpocząć ich zbieranie, nasza oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Przygotowaliśmy szeroki asortyment, w którym każdy egzemplarz został dokładnie opisany pod względem stanu zachowania. Stawiamy na jasną i przejrzystą komunikację z naszymi klientami - Państwa zadowolenie to nasz priorytet. W równej mierze polecamy droższe monety dwuzłotowe okolicznościowe z lat 95-98, jak i te młodsze np. z 2014 roku, które są tańsze.

Zaufany sklep numizmatyczny

Chcemy dzielić się naszą pasją, jaką jest numizmatyka z klientami. To dlatego mogą u nas Państwo liczyć na fachową obsługę, maksymalne bezpieczeństwo zakupów, atrakcyjny cennik oraz najwyższą jakość oferowanych monet okolicznościowych (zarówno 2 zł, jak i 5 zł). Zachęcamy do korzystania z oferty sklepu online, a także do wizyty w naszym punkcie stacjonarnym w Mikołowie. Jesteśmy sprawdzonym partnerem numizmatyków z całej Polski.

Skup monet 2 zł okolicznościowych

Nasz sklep numizmatyczny skupuje także monety 2 zł pojedyncze lub kolekcje. Monety okolicznościowe można sprzedać w naszej siedzibie w Mikołowie lub online. Swoje 2 zł okolicznościowe przedstawiają nam Państwo do oględzin, a po akceptacji naszej ceny, wypłacamy ustaloną kwotę. Skup monet i banknotów online prowadzimy w oparciu o proste zasady:

  • bezpłatną wycenę,
  • konkurencyjne ceny skupu,
  • szybkie płatności.

Skupujemy monety okolicznościowe 2 zł z różnych serii np. Jan Paweł II czy Zygmunt August oraz popularnych roczników np. monety 2 zł 1989, 1995 czy 1996. 

Prowadzimy zarówno skup monet złotych, jak i skup srebrnych monet. Z ich orientacyjnymi cenami mogą się Państwo zapoznać w zakładkach: skup złotych monet cennik oraz skup srebrnych monet cennik. Nasze ceny są korzystne dla klientów. Zapewniamy fachową obsługę popartą wiedzą. Interesują nas także inne nominały, oferujemy np. skup monet 5 zł

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego skupu.