Świat Monet

Główna

Nowe produkty

Nowe produkty

Monety Okolicznościowe 2 zł

Monety okolicznościowe 2 zł należą do najdłużej emitowanych przez NBP serii. Wybijano je w latach 1995-2014, a w naszym sklepie numizmatycznym znajdą Państwo egzemplarze z każdego roku. Wszystkie 2 zł okolicznościowe dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów!

Aktywne filtry

Monety dwuzłotowe okolicznościowe - szeroka oferta

Jeżeli chcą Państwo powiększyć swoją kolekcję o nowe monety okolicznościowe 2 zł lub dopiero rozpocząć ich zbieranie, nasza oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Przygotowaliśmy szeroki asortyment, w którym każdy egzemplarz został dokładnie opisany pod względem stanu zachowania. Stawiamy na jasną i przejrzystą komunikację z naszymi klientami - Państwa zadowolenie to nasz priorytet. W równej mierze polecamy droższe monety dwuzłotowe okolicznościowe z lat 95-98, jak i te młodsze np. z 2014 roku, które są tańsze.

Zaufany sklep numizmatyczny

Chcemy dzielić się naszą pasją, jaką jest numizmatyka z klientami. To dlatego mogą u nas Państwo liczyć na fachową obsługę, maksymalne bezpieczeństwo zakupów, atrakcyjny cennik oraz najwyższą jakość oferowanych monet okolicznościowych (zarówno 2 zł, jak i 5 zł). Zachęcamy do korzystania z oferty sklepu online, a także do wizyty w naszym punkcie stacjonarnym w Mikołowie. Jesteśmy sprawdzonym partnerem numizmatyków z całej Polski.

100% kupujących poleca tego sprzedawcę
922 0 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 922 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Koszt wysyłki 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Nie posegregowane brak opisu potrzeba poświęcić czas na układanie

  • Polecam!

  • Gorąco polecam wszystko ok szybko i sprawnie ;)