Świat Monet

Główna

Kuferki i walizki na monety bulionowe i kolekcjonerskie

Kuferki na monety to niezwykle elegancki i funkcjonalny sposób przechowywania numizmatów. Dzięki nim okazy kolekcjonerskie są nie tylko bezpieczne, ale także doskonale się prezentują. Zachęcamy Państwa do zakupu walizki na monety dostępnej na stronie Świat Monet.  

Praktyczne kuferki na monety kolekcjonerskie

Kuferki numizmatyczne pozwalają na przechowywanie wszystkich monet kolekcjonerskich w jednym miejscu. Dzięki nim żaden okaz nie zgubi się i zawsze będzie wiadomo, gdzie aktualnie jest. Walizki numizmatyczne doskonale chronią także monety przed zniszczeniem. Dodatkowo kuferki na monety kolekcjonerskie zabezpieczono zamkiem. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nikt niepożądany nie będzie miał dostępu do kolekcji.

Kuferki na monety w ofercie Świat Monet

W Świecie Monet kuferki na monety bulionowe występują w wielu wariantach. Mogą Państwo kupić zarówno gotowe zestawy, jak i samodzielnie skomponować walizkę z wybranych palet. Pozwala to wybrać model dostosowany do kolekcji.

Nasz sklep numizmatyczny oferuje kufry na monety od sprawdzonego producenta Leuchtturm. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, w których zadbano o każdy detal. Proponujemy:

  • aluminiowe walizki na monety z 6 paletami,
  • aluminiowe kufry na 5 kaset MB,
  • kufry aluminiowe na 12 palet CARGO L12,
  • skórzane kufry na 10 kaset MB KOLE 10.

Oferujemy także inne akcesoria numizmatyczne (w tym katalogi monet) oraz monety kolekcjonerskie.

Aktywne filtry