Świat Monet

Główna

Srebrne monety kolekcjonerskie NBP 50 zł

Kategoria srebrne monety kolekcjonerskie NBP 50 Zł to zbiór polskich numizmatów znacząco wyróżniających się na tle innych. Dzięki temu doskonale prezentuje się w albumach i klaserach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie monetami kolekcjonerskimi NBP – to okazy, które wzbogacą każdą kolekcję!

Wyjątkowe srebrne monety kolekcjonerskie NBP 50 Zł

Prezentowane przez nasz sklep internetowy monety kolekcjonerskie 50 zł charakteryzuje ogromna estetyka wykonania – dotychczas wyemitowane egzemplarze posiadają wstawki np. ze szkła lub bursztynu. Dlatego ze względu na walory wizualne z pewnością mogą stać się ozdobą każdej kolekcji. Nasz sklep numizmatyczny przygotował dla Państwa monety 50 zł srebrne z różnych serii, które upamiętniają ważne wydarzenia historyczne oraz istotne polskie zabytki kultury. Poszczególne srebrne monety polskie NBP sprzedajemy wraz z certyfikatami w zabezpieczających kapslach. Znajdują się one także w oryginalnych etui Narodowego Banku Polskiego.

W trosce o zadowolenie naszych klientów w sklepie numizmatycznym Świat Monet srebrne monety kolekcjonerskie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy doskonałą jakość i fachową pomoc przy wyborze numizmatów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a także do składania zamówień.

W naszym sklepie są także inne monety kolekcjonerskie. Sprzedajemy m.in. monety zagraniczne, złote monety kolekcjonerskie, monety euro, monety NBP czy srebrne monety bulionowe. W naszej ofercie są zarówno polskie monety po 1945 roku, jak i do 1945 roku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą produktów w poszczególnych kategoriach.

Aktywne filtry