Świat Monet

Główna

Karty klaserowe do znaczków i monet

Karty do znaczków i monet to niezbędne akcesoria dla każdego kolekcjonera. Dzięki nim kolekcja jest odpowiednio zabezpieczona. Karty klaserowe do znaczków, które oferujemy Państwu, wykonane są z niezwykle wytrzymałych foli. Chronią one przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Karty do monet lub banknotów umożliwiają także uporządkowanie kolekcji, które jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku większych zbiorów. Oferowane przez nas produkty służą zatem do przechowywania i prezentacji cennych okazów.

Karty do znaczków i monet dostępne w Świat Monet

Nasze karty albumowe dostosowane są do różnych okazów kolekcjonerskich. W zależności od modelu można w nich umieścić monety, banknoty lub znaczki. Karty klaserowe różnią się nie tylko wielkością, ale także rozmiarem kieszeni. Dzięki temu z łatwością dostosują Państwo ich wielkość do kolekcjonowanych monet, banknotów czy znaczków. Oferujemy między innymi karty na monety o średnicy 20 mm, 26 mm, 27 mm, 34 mm, 42 mm oraz 65 mm. Posiadamy również produkty dostosowane do różnych wielkości banknotów. W naszym sklepie znajdą Państwo także karty pionowe i poziome na znaczki.

Nasz sklep numizmatyczny oferuje także inne akcesoria numizmatyczne. Kupią u nas Państwo także albumy i klasery, katalogi monet oraz monety kolekcjonerskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Podkategorie

Aktywne filtry