Świat Monet

Główna

Banknoty Kolekcjonerskie Polskie - NBP

Wszystkie banknoty kolekcjonerskie wyróżniają się bogactwem przedstawień. Dzięki temu mogą się one stać elementem bardzo interesującej kolekcji. To także dobra inwestycja. Dla tych z Państwa, których interesują tego typu walory, mamy specjalną ofertę. Proponowane egzemplarze sklep Świat Monet oferuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu z łatwością uzupełnią Państwo swoją kolekcję, nie wydając fortuny. Polecamy uwadze polskie banknoty kolekcjonerskie NBP, a także zebrane w naszej ofercie monety kolekcjonerskie - srebrne i złote.

Aktywne filtry

Banknoty kolekcjonerskie - szeroki asortyment

W naszym asortymencie znalazły się banknoty polskie kolekcjonerskie z okresu PRL, a także te emitowane przez NBP po 1990 i 2006 roku. Wśród nich wszyscy entuzjaści numizmatyki z pewnością znajdą interesujące okazje. Oferowane okazy PLN wyróżniają się dobrymi cenami. Wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających spośród naszych klientów. Każdy z nich został dokładnie opisany, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, co do jego stanu. To pewna i dobra inwestycja.

Tym, co wyróżnia proponowane w naszym sklepie polskie banknoty NBP, jest to, że przedstawiono na ich wizerunki znanych postaci historycznych. Wśród nich znaleźli się między innymi: Józef Piłsudski, Mikołaj Kopernik, Maria Skłodowska-Curie, Juliusz Słowacki, Fryderyk Chopin, Ignacy Jan Paderewski czy Mieszko I i jego żona Dobrawa. To doskonała możliwość upamiętnienia ich i zaznaczenia, jak ważną rolę odgrywały te osoby w dziejach naszej ojczyzny. W ten sposób czczone są także szczególne polskie daty i rocznice, dlatego też oferowane okazy mogą zainteresować również historyków. Głównie są one jednak emitowane z myślą o kolekcjonerach.

Polskie banknoty kolekcjonerskie w Świecie Monet

Bogaty asortyment naszego sklepu internetowego sprawia, że na wyciągnięcie ręki znajdą Państwo najważniejsze wzory pieniędzy emitowanych przez NBP i z łatwością włączycie je do swojej kolekcji. Doskonała jakość i różnorodność proponowanych przez nas egzemplarzy powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających pasjonatów numizmatyki. Dodatkowo od razu zaopatrzą się Państwo u nas w dopasowane do nich klasery oraz karty pozwalające na przechowywanie zbiorów w sposób bezpieczny i dobrze zorganizowany.

Emitowane przez NBP polskie banknoty kolekcjonerskie sklep Świat Monet oferuje w najatrakcyjniejszych na rynku cenach. Dzięki temu, a także obsłudze klienta na najwyższym poziomie, zadowoleni kontrahenci chętnie do nas wracają. Zapraszamy do zakupów!