Świat Monet

Główna

Złote monety 1976-1990

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi złote monety z lat 1976-1990. Mogą stać się one niezwykle cennymi okazami każdej kolekcji. Dzięki szerokiemu asortymentowi mamy pewność, że wszyscy nasi klienci będą mogli znaleźć dokładnie te monety, których szukali. Ponadto, gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów oraz atrakcyjne ceny.

Aktywne filtry

Złote monety 1976-1990 - szeroki wybór

Mamy propozycje, które zachwycą każdego kolekcjonera złotych monet. W asortymencie naszego internetowego sklepu numizmatycznego znalazły się między innymi:

  • monety z 1990 roku - 200 000 zł Solidarność;
  • monety z 1989 roku - o różnych nominałach, przedstawiające Jana Pawła II;
  • wiele innych złotych monet z lat 1976-1990, upamiętniających ważne postacie i wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Każdy prezentowany w ofercie okaz został przez nas opisany, aby mieli Państwo pewność co do stanu jego zachowania.

Profesjonalny sklep numizmatyczny

Zachęcamy do korzystania z oferty naszego sklepu numizmatycznego online oraz stacjonarnie - przy ul. Karola Miarki 12 w Mikołowie. Mamy nie tylko złote monety z lat 1976-1990, ale także wiele innych ciekawych propozycji dla kolekcjonerów. Szczególnej uwadze polecamy między innymi:

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. To dlatego u nas mogą Państwo liczyć nie tylko na konkurencyjne ceny, ale także na fachową obsługę.