Świat Monet

Główna

Monety euro obiegowe

W ofercie naszego sklepu znajdziesz monety Euro. Są to monety, które są emitowane przez członków Strefy Euro. Są także legalnym środkiem płatniczym we wszystkich państwach europejskich. Monety kolekcjonerskie Euro, które oferuje nasz sklep numizmatyczny, pochodzą z różnych krajów. Znajdziesz tu monety z Irlandii, Słowacji, San Marino czy Grecji.

Monety obiegowe Euro

Monety obiegowe Euro to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla zapalonych numizmatyków. Szczególnie polecamy nasze sety osobom, które na przykład pasjonują się historią danego kraju i kolekcjonują różne przedmioty, które są z nim związane. Monety Euro z naszej oferty można oprawić w ramkę lub umieścić w klaserach.

Sprzedaż i skup monet i banknotów

Sprzedajemy także specjalne monety kolekcjonerskie. W naszej ofercie znajdują się między innymi sety watykańskie od najrzadszego rocznika! Oprócz tego sprzedajemy kolekcjonerskie banknoty. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w sklepie w Mikołowie na Śląsku oraz internetową. Nasza oferta skierowana jest do pasjonatów numizmatyki w całej Polsce!

Aktywne filtry