Świat Monet

Główna

Portfele numizmatyczne na monety i banknoty

Portfel na monety umożliwia łatwe przenoszenie cennych okazów numizmatycznych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom zmieści się w każdej torbie. To jednak niejedyna funkcja, jaką pełnią portfele numizmatyczne. Dzięki nim przechowywanie monet i banknotów będzie o wiele prostsze. Każdy okaz będzie miał swoje miejsce w kolekcji. Portfele na monety kolekcjonerskie chronią także numizmaty przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Dzięki temu dla wielu kolekcjonerów są to z pewnością niezbędne akcesoria numizmatyczne.

Portfel na monety – nasza oferta

Dostępne na naszej stronie portfele na monety różnią się ilością miejsc na numizmaty. Oferujemy wersję na 60 monet, która posiada 10 kart dzielących się na 6 holderów o wymiarach 50 x 50 mm oraz nieco większy model na 96 monet, który składa się z 8 kart mieszczących po 12 numizmatów. W naszym asortymencie znajdą Państwo także portfele na banknoty kolekcjonerskie. Są to poręczne albumy kieszonkowe podzielone na 20 kart, które mieszczą aż 40 numizmatów o wymiarach maksymalnych 170 x 85 mm.

Nasze produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów akcesoriów numizmatycznych. Oferujemy portfel na monety lub banknoty od Fischer albo Leuchtturm.

Nasz sklep numizmatyczny sprzedaje także katalogi monet i monety kolekcjonerskie. Zachęcamy Państwo do zapoznania się z naszym asortymentem!

Aktywne filtry