Świat Monet

Główna

Monety w gradingu

Świat Monet oferuje nie tylko skup monet i banknotów. Znajdziesz u nas także rzadkie monety w gradingu NGC czy GCN ECC. Monety, które sprzedajemy, to egzemplarze dostępne w przystępnej cenie. Nadają się dla każdego kolekcjonera i zapalonego numizmatyka.

Monety w gradingu

Świat monet to profesjonalny sklep numizmatyczny, który prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarną (Mikołów na Śląsku), jak i internetową. Nasz sklep online sprzedaje monety w gradingu o różnych nominałach - znajdziesz u nas monety 10 zł, 20 zł, 50 zł, a także monety ze starą walutą: 5 000 zł czy 200 000 zł. Przedstawiają one zarówno ważne wydarzenia historyczne (wybory 4 czerwca 2009), sportowe czy postacie władców Polski.

Skup i sprzedaż monet oraz banknotów na Śląsku i online

Sprzedajemy również monety kolekcjonerskie polskie oraz zagraniczne - złote i srebrne. Oferujemy także sprzedaż i skup banknotów. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego wszystkie osoby ze Śląska, a klientów z całej Polski, którzy nie mogą dotrzeć osobiście - do sklepu internetowego. Oferujemy konkurencyjne ceny i zapewniamy profesjonalną obsługę oraz rzetelną wycenę monet i banknotów.

Aktywne filtry