Świat Monet

Główna

Monety kolekcjonerskie okolicznościowe 5 zł

Srebrne monety kolekcjonerskie 5 zł, które sprzedaje nasz sklep numizmatyczny,  to oficjalne monety, emitowane przez Narodowy Bank Polski. Upamiętniają one ważne wydarzenia, jak np. rocznice historyczne (związane nie tylko z wydarzeniami historycznymi, ale także ze światem sztuki, kultury, nauki, przyrody i sportu) czy postacie historyczne. Pierwsza srebrna moneta 5 zł została wyemitowana przez NBP w 2011 roku i była to moneta 5 zł Polonia Warszawa z serii “Polskie Kluby Piłkarskie”. Do tej pory powstało w sumie sześć monet o tym nominale (ostatnia została wyemitowana w 2016 roku: 5 zł Legia Warszawa ).

Srebrne monety kolekcjonerskie 5 zł NBP

Nasz sklep oferuje monety kolekcjonerskie 5 zł, które doskonale uzupełnią każdą kolekcję współczesnych “lustrzanek” o nominale 10 zł i 20 zł, a ponadto będą niezwykle wyglądać w gablocie lub klaserze numizmatycznym. Sprzedajemy monety kolekcjonerskie 5 zł, które z pewnością ucieszą każdego pasjonata numizmatyki. Jeśli zależy Ci na monecie, która w danej chwili jest niedostępna, to skontaktuj się z nami - sprowadzimy ją dla Ciebie.

Sklep numizmatyczny

Sklep numizmatyczny Świat Monet prowadzi skup i sprzedaż banknotów oraz monet stacjonarnie (w siedzibie w Mikołowie), jak i internetowo. Znajdziesz u nas także monety polskie po 1945. Oferujemy przejrzyste warunki umowy i korzystne ceny, a także pełne wsparcie profesjonalistów, którzy wyceną monet zajmują się od lat.

Aktywne filtry